اتاق فرارهای اصفهان

لیست کامل بهترین اتاق فرارهای اصفهان + (آدرس و تلفن و وبسایت)

اتاق فرارهای اصفهان یکی از انتخاب های ایده آل برای افرادیست که تلاش میکنند در زندگی چیزهای تازه را کشف و تجربه کنند. سناریوهای پیاده سازی شده در این بازی ها سراسر هیجان و ترس و استرس بوده و در نهایت باعث میشوند تا حدود یک ساعت را در بهترین شرایط سپری و با روحیه ای عالی پس از انجام کار تیمی از اتاق خارج شوید. اتاق فرار اسکیپ ویژن در ادامه به معرفی اسکیپ روم های اصفهان پرداخته و آدرس، تلفن، بازی ها و آدرس وبسایت هر یک را معرفی خواهد نمود.

اتاق فرار اسکیپ ویژن

اتاق فرار اسکیپ ویژن

اسکیپ ویژن که از بهترین اتاق فرارهای تهران نیز به شمار میرود، در حال حاضر در شهر اصفهان نیز دارای یک شعبه بوده و با طراحی حرفه ای بازی مهیجی را ارائه داده است. این مجموعه فعالیت خود را از سال ۹۸ آغاز نموده و در حال حاضر با امکانات پیشرفته و اتاق های مجزا دو سناریو را طراحی و پیاده سازی نموده است.

بازی ها

اتاق فرار نفرین

سناریوی این بازی بر اساس داستان و افسانه ای قدیمی طراحی شده است که در آن افراد دهکده هر ساله در یازدهم جولای به طور ناگهانی ناپدید میشوند. مردم این دهکده معتقدند که کلیسا نفرین شده و پس از ریختن سقف آن، کشیش نیز ناپدید شده است. به همین دلیل شما و دوستانتان سعی دارید که درب های کلیسا را برای همیشه ببندید تا کسی وارد آن نشود. داستان از آنجا شروع میشود که شما وارد کلیسا شده و داستان هایی پیش بینی نشده پیش رویتان قرار خواهد گرفت. ژانر این بازی ترسناک بوده و درجه سختی اختصاص داده شده به آن ۸ از ۱۰ می باشد. همچنین لازم به ذکر است، به دلیل درجه سختی و ترس بالا، در این بازی تیم های ۴ تا ۷ نفره بالاتر از ۱۶ سال حضور پیدا نموده و ۷۰ دقیقه زمان به آنها اختصاص داده میشود.

اتاق فرار IT

از دیگر بازی های ارائه شده در اسکیپ ویژن که البته به زودی فعالیت خود را شروع می کند، اتاق فرار it می باشد. در این بازی IT موجودی ناشناخته می باشد که هر ۲۷ سال یک مرتبه از خواب بیدار شده و انسان ها را شکار می کند. شما به همراه تیم ۴ تا ۸ نفره که همگی بیشتر از ۱۶ سال سن دارید، پس از ورود به اتاق با ماجراهای ترسناک و چالش برانگیزی مواجه شده و ۶۰ دقیقه زمان دارید تا از اتاق خارج شوید. هیجان این بازی بسیار زیاد بوده و درجه سختی آن حدود ۷۰ درصد می باشد.

تلفن

۰۹۱۳۸۷۰۰۹۰۰

لوکیشن

اصفهان-اتوبان آقابابایی – خیابان فرهنگ – روبروی مصالح فروشی

آدرس وبسایت

اتاق فرار اسکیپ روم دات آی آر

اتاق فرار اسکیپ روم دات آی آر

از دیگر اتاق فرارهای اصفهان که در تهران نیز فعالیت گسترده ای دارد می توان به اسکیپ روم دات آی آر اشاره نمود. این مجموعه در شهر اصفهان نیز چند بازی مهیج را با ژانرهای مختلف پیاده سازی نموده و می توانید و هر یک دارای درجه سختی و هیجان و ترس متفاوتی می باشند.

بازی ها

اتاق فرار سرقت

اتاق فرار سرقت یکی از متفاوت ترین اسکیپ روم های اصفهان می باشد که سطح هیجان بسیار بالایی داشته و تیم های شرکت کننده در آنها ۴ تا ۷ نفر می باشند. در این بازی شما به همراه دوستانتان قصد ورود به دفتر کارگاه خصوصی بسیار شناخته شده و باهوشی را دارید تا بتوانید پرونده و مدارک جمع آوری شده بر علیه باند تبهکاران را از بین ببرید. ماجرای اصلی از آنجا شروع میشود که به محض ورود به دفتر کاراگاه تمام درب ها قفل شده و با سیستم امنیتی بسیار پیچیده ای روبرو خواهید شد. در ۶۰ دقیقه باید بتوانید معماهای متعدد را حل نموده و به رمز رهایی از اتاق دست پیدا کنید.

اتاق فرار شام آخر

اگر به دنبال یکی از دلهره آورترین اتاق فرارهای اصفهان می باشید، اتاق فرار شام آخر می تواند انتخاب خوبی باشد. در این بازی شما و تیم ۴ تا ۷ نفره بعد از ورود به تهران به دلیل گرسنگی زیاد وارد رستوران عجیبی میشوید. بعد از ورود به رستوران متوجه میشوید که تمام درب ها قفل بوده و هیچ راه فراری در آن وجود ندارد. در واقع شما در این رستوران توسط فردی روانی زندانی شده اید و باید بتوانید در ۷۰ دقیقه از آن نجات پیدا کنید.

اسکیپ روم طاعون

یکی از مهیج ترین و البته ترسناک ترین بازی های ارائه شده توسط این مجموعه، اتاق فرار طاعون می باشد که در سال ۹۸ فعالیت خود را آغاز کرده است. در این بازی شما و افراد تیم تان که در مجموع ۴ تا ۷ نفر می باشید، توسط تیم تحقیقاتی بر روی بیماری طاعون زندانی شده اید. برای رهایی از تزریق داروهای  متعدد و آزمایش آنها بر روی بدن شما، باید بتوانید در مدت ۷۰ دقیقه به رمز عبور اتاق دست پیدا نموده و از آنها رهایی پیدا کنید.

اسکیپ روم سلول

در اسکیپ روم سلول اصفهان شما و افراد تیم تان نقش کارگاهی را خواهید داشت که قصد دارد از پشت ماجرای زندانی شدن بیماران در آزمیشگاه خصوصی توسط یکی از پزشکان شهر باخبر شوید.

اتاق فرار تابوت

از دیگر اتاق فرارهای اصفهان می توان به بازی مهیج و ترسناک تابوت اشاره نمود که از سال ۹۹ فعالیت خود را آغاز نموده است. این بازی که از سطح دلهره و ترس بالایی برخوردار می باشد، بر پایه افسانه شهر قدیمی شارلوت هیل پایه گذاری شده است. در این بازی شما و گروه ۴ تا ۷ نفره در مدت زمان ۷۰ دقیقه باید بتوانید معمای ناپدید شدن جوانان این شهر به صورت ناگهانی را حل کنید.

لوکیشن

 • لوکیشن اتاق فرار شام آخر: بلوار سجاد. چهارراه آپادانا. ابتدای آپادانا اول. کوچه شماره۱۹ (شهریار). پلاک۱۶، انجمن اوقات فراغت اصفهان
 • لوکیشن اتاق فرار سرقت: خانه اصفهان، میدان نوبهار، ابتدای خیابان دوران. گیم کافه خانه اصفهان
 • لوکیشن اتاق فرار طاعون و تابوت: خیابان کاشانی به سمت درواز تهران. پس از چهارراه وفایی. کوچه ۳۱. انتهای کوچه سمت چپ. اولین بن بست سمت راست. بن بست شکوفه. پلاک۷۱

تلفن

۰۹۱۲۰۳۰۱۲۲۴

آدرس وبسایت

اتاق فرار اسکیپ سنتریست

اتاق فرار اسکیپ سنتریست

یکی از بزرگترین اتاق فرارهای اصفهان اسکیپ سنتریست می باشد که در شعبه های مختلف شرایط را برای تجربه بازی های مهیج برای گروه سنی های مختلف فراهم نموده است. این مجموعه در حال حاضر دارای سه شعبه مرکزی، میر و باغ جوان می باشد.

بازی ها

 • اتاق فرار جیغ: این بازی دارای ژانر ترسناک و هیجان انگیز بوده و افراد تیم ۴ تا ۶ نفره به مدت ۷۵ دقیقه در آن به حل معماهای مختلف می پردازند. سناریوی این بازی در اتاقی مخوف که صدای جیغ و ناله های وحشتناک به گوش میرسد پیاده سازی شده است.
 • اتاق فرار سادیسم: در این بازی شما با قصابی بسیار سنگدل سروکار دارید که نقشه های شومی برای شما و اهالی شهر رقم زده است. این بازی ژانر داستانی و ترسناک داشته و افراد تیم ۴ تا ۶ نفره می باشند.
 • اتاق فرار سافاری مرگ: پس از ورود شما و افراد تیم تان به باغ مخوف داستان های پیش بینی نشده پیش رویتان قرار گرفته و شما را وارد سافاری مرگ می کند. این بازی دارای ژانر ترسناک و هیجان انگیز بوده و افراد تیم ۴ تا ۶ نفره می باشند.
 • اتاق فرارهای شعبه مرکزی: در شعبه مرکزی این مجموعه بازی های متنوعی از قبیل نفرین آمیتیست، فوکوشیما، هویت مخفی و هیپنوتیزم پیاده سازی شده است.

لوکیشن

 • لوکیشن اتاق فرار جیغ و سادیسم: اصفهان خیابان میر بعد از پاساژ پگاه کوچه شماره ۲۶ پلاک ۲۵
 • لوکیشن اتاق فرار سافاری مرگ: اصفهان، مجموعه تفریحی باغ جوان
 • لوکیشن شعبه مرکزی: اصفهان شیخ صدوق چهار راه وکلا زیرگذر

تلفن

 • تلفن اتاق فرار جیغ و سادیسم ۰۳۱۳۶۶۲۳۰۵۸
 • تلفن اتاق فرار سافاری مرگ: ۰۹۱۳۶۴۸۰۴۰۱
 • تلفن شعبه مرکزی: ۰۳۱۳۶۶۳۶۸۲۸

اتاق فرار مرگ اصفهان

اتاق فرار مرگ

از دیگر اسکیپ روم های اصفهان که دارای ژانر ترسناک می باشد می توان به بازی ارائه شده در مجموعه اتاق فرار مرگ اشاره نمود. این مجموعه از سال ۹۸ فعالیت خود را آغاز نموده است.

بازی ها

اتاق فرار تاوان

یکی از جدیدترین سناریوی ارائه شده در این مجموعه بازی تاوان می باشد که تیم های حداقل ۴ نفره به مدت ۸۰ دقیقه باید بتوانند به رمز عبور از اتاق دست پیدا کنند. این بازی دارای درجه سختی ۸۰ می باشد.

اتاق فرار راهبه

در این بازی که دارای درجه سختی ۷۵ و ترس ۶۵ درصد می باشد، شما و افراد گروه ۶۰ دقیقه زمان دارید تا بتوانید از نقشه های شومی که راهبه برایتان کشیده است رهایی پیدا کنید.

لوکیشن

خیابان ملک،نرسیده به سه راه ملک، کوچه شهید پسندیده،کوچه الله بیک،جنب مجتمع سپهر ۵،پلاک B1

تلفن

۰۹۰۴۴۹۷۷۳۵۷ – ۰۹۰۲۱۲۱۶۳۳۲

آدرس سایت

اتاق فرار زون اصفهان

اتاق فرار زون

اتاق فرار زون از دیگر انتخاب های مناسب در میان اسکیپ روم های اصفهان می باشد که دو بازی با ژانر ترسناک و دلهره آور را ارائه داده است.

بازی ها

 • اتاق فرار DEAD
 • اتاق فرار SAW

لوکیشن

اصفهان – خیابان حکیم نظامی – رو به روی پمپ بنزین پل فلزی – نبش کوچه ساحل – پلاک ۳

تلفن

۰۹۳۸۷۱۱۲۲۲۰–۰۳۱۳۶۲۴۰۱۷۸–۰۳۱۳۶۲۴۲۰۴۹

آدرس سایت

اتاق فرار روم گیت اصفهان

اتاق فرار روم گیت

در مجموعه روم گیت که یکی از پرطرفدارترین اتاق فرارهای اصفهان با ژانر ترسناک می باشد، دو بازی پیاده سازی شده است.

بازی ها

 • اتاق فرار کلبه مرگ
 • اتاق فرار نجات هاوانا

لوکیشن

اصفهان .شیخ صدوق شمالی .بعد از پل شیخ صدوق.نرسیده به تقاطع نیک بخت

تلفن

۰۹۱۳۶۹۷۵۲۹۹

آدرس سایت

۱ دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست