بازی های اتاق فرار برای موبایل

بهترین بازی های اتاق فرار (escaperoom) برای موبایل

بازی های اتاق فرار برای موبایل شاید به اندازه تجربه این بازی در دنیای واقعی مهیج نباشند، اما می توانند یک جایگزین خوب در شرایطی باشند که امکان حضور فیزیکی در اسکیپ روم ها وجود ندارد. با توجه به استقبال بسیار زیاد از این بازی ها در دنیای واقعی، در حال حاضر نمونه های متنوعی از آنها برای اندروید و ios توسط توسعه دهندگان مختلف ارائه شده است. اتاق فرار اسکیپ ویژن در ادامه به معرفی بترین بازی های اسکیپ روم برای موبایل اشاره خواهد داشت و لینک دانلود هر یک را ارائه داده است.

بازی اتاق فرار The Birdcage برای موبایل

اگر تا کنون برایتان این سوال بوجود آمده است که اتاق فرار چیست و تجربه حضور این بازی مهیج را ندارید، بهتر است ابتدا با بازی های موبایل سطح ساده تر آن شروع کنید. بازی The Birdcage یکی از نمونه های مناسب در میان بازی های موبایلی برای اسکیپ روم ها می باشد که در آن باید بتوانید معماهای مختلف را حل کنید تا در نهایت بتوانید پرندگان را از قفس آزاد کنید. البته توجه داشته باشید که در بازی های واقعی این شما هستید که در قفس و اتاق حبس شده اید و باید به کمک دوستانتان از آن رهایی پیدا کنید.

دانلود The Birdcage از گوگل پلی

دانلود The Birdcage از پلی استور اپل

دانلود The Birdcage از بازار

اتاق فرار Fear in Hospital

دوست دارید در کنار ارواح و زامبی ها لحظاتی زندگی کنید؟ اگر پاسختان مثبت است پیشنهاد می کنیم بازی Fear in Hospital را حتما امتحان کنید. در این بازی باید بتوانید در خانه ای متروکه که توسط زامبی ها و ارواح شیطانی تسخیر شده است، معماهای مختلف را حل کنید و در نهایت موفق خواهید شد دوستتان را نجات دهید.

دانلود Fear in Hospital از گوگل پلی

دانلود Fear in Hospital از پلی استور اپل

اتاق فرار fear in hospital

اتاق فرار Tiny Room Stories: Town Mystery

این بازی گرافیک بسیار قدرتمندی دارد و به همین خاطر به جذابیت آن تا حد زیادی افزوده شده است. در این بازی شما به عنوان کارآگاه باید بتوانید از راز ناپدید شدن مردم شهر مطلع شوید و به همین خاطر باد معماهای بسیار زیادی روبرو هستید که اغلب سخت می باشند. نکته بسیار مهم اینکه، چند مرحله اول این بازی رایگان می باشد و برای تجربه گام های بعد باید برنامه را خریداری کنید. همچنین لازم به ذکر است که بازی Tiny Room Stories: Town Mystery نسخه IOS ندارد و تنها برای اندروید ارائه شده است.

دانلود Tiny Room Stories: Town Mystery از گوگل پلی

بازی اتاق فرار ROOM 50 برای موبایل

یکی از معروف ترین و حرفه ای ترین بازی های اتاق فرار برای موبایل مجموعه بازی های ROM می باشد که در سری های مختلفی ارائه شده است. این بازی مهیج دارای گرافیک بالایی بوده و نوع طراحی آن کاملا کلاسیک است. در این بازی باید بتوانید با حل کردن معمهای مختلف به سطح های بالاتر برسید که در هر مرحله بازی سخت تری را پیش رو خواهید داشت.

دانلود ROOM 50 ز گوگل پلی

دانلود ROOM 50 از پلی استور اپل

بازی اتاق فرار room برای موبایل

بازی Can You Escape the 100 Room V

برای افرادی که علاقه زیادی به حل کردن معماهای چالش برانگیز دارند، بازی اتاق فرار Can You Escape the 100 Room V می تواند انتخاب خوبی باشد. این بازی شامل ۵۰ معما با درجه سختی بالا می باشد که باید مرحله به مرحله پشت سر بگذارید. در مراحل مختلف بازی می توانید از راهنمایی های بازی استفاده کنید تا راحت تر و سریع تر به مراحل پایانی برسید.

دانلود Can You Escape the 100 Room V از گوگل پلی

بازی Darkmoor Manor برای موبایل

Darkmoor Manor از دیگر بازی های اسکیپ روم برای موبایل می باشد که فضایی کاملا مرموز و وهم آلود را پیش رویتان قرار می دهد. در عمارت قدیمی و بزرگ و ترسناک قرار گرفته اید و هیچ چیزی از گذشته و نحوه ورود به آن را نمی توانید به خاطر بیاورید. تنها راه حلی که پیش رو دارید، معماهای مختلفی هستند که نیاز به تمرکز بالا و ذهن هوشمند دارند. اگر چنین شرایطی را دایرد و می توانید معماهای مختلف را حل کنید، تجربه این بازی را نباید از دست بدهید.

دانلود Darkmoor Manor از گوگل پلی

دانلود Darkmoor Manor از پلی استور اپل

دانلود Darkmoor Manor از بازار

بازی اتاق فرار Rime برای موبایل

Rime از دیگر بازی های اتاق فرار برای موبایل می باشد که شما را با معماهای سخت و چالش برانگیز روبرو می کند. در این بازی باید بتوانید پازل های مختلف را حل کنید تا در نهایت به آخرین گام یعنی رهایی دست پیدا نمایید. در این بازی با مشاهده تبلیغات می توانید از راهنمایی های متعدد برای حل معماها استفاده کنید.

دانلود Rime از گوگل پلی

دانلود Rime از پلی استور اپل

دانلود Rime از بازار

بازی اتاق فرار Rime برای موبایل

اتاق فرار The Room: Old Sins

بازی The Room: Old Sins از دیگر انتخاب های بسیار عالی و مهیج می باشد که در دو نسخه اندروید و IOS ارائه شده است. در این بازی باید بتوانید معماهای مختلف را حل کنید تا در نهایت دوست خود و همسر او را نجات دهید. این بازی چهارمین سری از بازی های معروف ROOM می باشد که در آن می توانید اشیا و وسایل موجود در اتاق و مسیر راهتان را لمس کنید تا سرنخ های اصلی باز را بدست آورید.

دانلود The Room: Old Sins از گوگل پلی

دانلود The Room: Old Sins از پلی استور اپل

اتاق فرار The Room: Old Sins

اتاق فرار Horror Granny House Adventure

در میان بازی های معرفی شده برای اسکیپ روم ها در موبایل، Horror Granny House Adventure از گرافیک بسیار قدرتمندی برخوردار بوده و شاید برای همین است که تا این اندازه مورد توجه قرار گرفته است. علاوه بر سخت و چالش برانگیز بودن معماها و محیط ترسناک خانه متروکه و شیطانی، موسیقی هایی که در حین بازی پخش میشوند به هیجان آن تا حد زیادی کمک می کنند.

دانلود Horror Granny House Adventure از گوگل پلی

دانلود Horror Granny House Adventure از پلی استور اپل

دانلود Horror Granny House Adventure از بازار

اسکیپ روم Adventure Escape: Asylum برای موبایل

یکی از هیجان انگیزترین بازی های اسکیپ روم برای موبایل می باشد که در آن شما به عنوان دختر بچه ای هستید که در تیمارستان حبس شده است. در این تیمارستان قاتل روانی سرگردان می باشد و باید بتوانید با حل معماهای مختلف در نهایت به رمز عبور از در دست پیدا کنید. توجه داشته باشید که این بازی نیاز به تمرکز بالا و حضور ذهن قوی دارد تا بتوانید از خاطرات مبهم در ذهنتان در نهایت به رمز اصلی برسید.

دانلود Adventure Escape: Asylum از گوگل پلی

دانلود Adventure Escape: Asylum از پلی استور اپل

دانلود Adventure Escape: Asylum از بازار

اسکیپ روم Adventure Escape: Asylum برای موبایل

Adventure Escape: Dark Ruins

سناریوی طراحی شده برای این بازی این است که شما در اثر سقوط هواپیما در شهر باستانی با نیروهای عجیب و جادویی گیر افتاده اید. به همین خاطر باید بتوانید معماهای مختلف را حل کنید و از خانه های وحشتناک و تاریک با نیروهای شیطانی عبور کنید و سرنخ ها را جمع آوری نمایید. معماهای این بازی درجه سختی نسبتا بالایی دارند، پس خودتان را برای چالش های متعدد ذهنی آماده کنید.

دانلود Adventure Escape: Dark Ruins از گوگل پلی

دانلود Adventure Escape: Dark Ruins از پلی استور

اتاق فرار True Fear: Forsaken Souls

از دیگر بازی های اتاق فرار برای موبایل با ژانر ترسناک می توان به True Fear: Forsaken Souls اشاره کرد. در این بازی که گرافیک پیشرفته ای دارد، به دنبال سرنخ هایی هستید تا به جواب معمای قتل یکی از دوستانتان دست پیدا کنید. علاوه براین، در این بازی یکی دیگر از دوستانان به طور ناگهانی ناپدید شده و پیدا شدن او در گروه حل کردن معماهای مختلف در حین بازی می باشد.

دانلود True Fear: Forsaken Souls از گوگل پلی

دانلود True Fear: Forsaken Souls از پلی استور اپل

بازی اتاق فرار Haunted Manor 2 برای موبایل

بازی Haunted Manor 2 یکی از انتخاب های عالی برای افرادیست که نه تنها اهل ترس هستند، بلکه به خوبی می توانند در شرایط استرس زا تمرکز ذهن خود را حفظ کنند. در ابتدای بازی در شبی بارانی در وسط جاده ای متروکه چهره زنی بسیار وحشتناک را می بینید و برای رهایی از او به خانه قدیمی وارد میشوید. عمارت قدیمی و نفرین شده شما را با داستان های پیش بینی نشده روبرو می کند و باید بتوانید در مراحل مختلف بازی به رمز عبور از درب خانه دست پیدا کنید.

دانلود Haunted Manor 2 از گوگل پلی

دانلود Haunted Manor 2 از پلی استور اپل

دانلود Haunted Manor 2 از بازار

اسکیپ روم Scary Horror Escape برای موبایل

با توجه به اینکه اغلب طرافداران بازی اتاق فرار به دنبال تجربه ترس و استرس زیاد هستند، به همین خاطر ژانر اغلب این بازی ها ترسناک می باشد. بازی Scary Horror Escape از جمله نمونه های موفق در میان بازی های اسکیپ روم برای موبایل می باشد که باید بتوانید در طول بازی از فردی روانی در محیطی ترسناک نجات پیدا کنید.

دانلود Scary Horror Escape از گوگل پلی

دانلود Scary Horror Escape از پلی استور اپل

 

۱ دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

  • آناهیتا
    2021-08-14 14:53

    اتاق فرار Tiny Room Stories: Town Mystery فک کنم خیلی خوب باشه باید برم بگیرمش

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست